Про нас

Шановні відвідувачі, в зв'язку з непостійним курсом прохання уточнювати ціни у менеджерів. Дякую за розуміння!

Шановні покупці!

Ми раді вітати Вас на сторінках нашого інтернет-магазину Технікс-маркет. Створений він був для Вас, щоб вибір техніки не став для Вас проблемою, щоб покупку Ви робили з радістю і з приємними спогадами про нас.

Ми є офіційним авторизованим дилерським центром з продажу та сервісного обслуговування садово-паркової та будівельної техніки Husqvarna. Займатися продажем техніки  Husqvarna  ми почали з 2000 року і за цей час ми отримали чималий досвід і знання. На сьогоднішній день в місті Харкові та Ізюмі працюють три наших магазину: два магазини  "Ліс і Сад"  та один  "Агроцентр"  а інтернет-магазин Технікс-маркет є логічним продовженням діяльності нашої компанії.
Проявляючи турботу про Ваші інтереси, на сторінках нашого інтернет-магазину Ви знайдете тільки високоякісну оригінальну техніку відомих світових виробників  HusqvarnaGardenaMcCullochPartnerFlymoOregon . Персонал магазину допоможе Вам визначитися з вибором, дасть грамотну консультацію, підкаже яку модель вибрати.
Будучи офіційними дилерами і авторизованим сервісним центром  Husqvarna , на всю продавану нами техніку ми надаємо гарантію. Гарантійне, післягарантійне сервісне обслуговування та ремонт техніки проводиться у власному сервісному центрі, де кваліфіковані майстри, які пройшли спеціальне навчання і мають багаторічний досвід, завжди прийдуть Вам на допомогу, дадуть професійну консультацію, дадуть відповідь на всі Ваші питання по експлуатації і обслуговування Вашої техніки.
Наш сервісний центр знаходиться за адресою: Харків, провулок Ковальський, 1, тел (066) 926-99-84