Як замовити

Ви вже визначилися з вибором потрібної Вам моделі і прийняли рішення купити її в нашому інтернет-магазині Технікс-Маркет, але не знаєте як це зробити? Можете скористатися одним з наступних варіантів:

  1. Зателефонуйте за вказаними телефонами і ми приймемо замовлення, допоможемо вибрати форму оплати, узгодимо зручний для Вас варіант доставки товару і терміни.
  2. У нашому інтернет-магазині Технікс-Маркет Ви можете заповнити спеціальну форму через веб-інтерфейс. Незабаром після відправки даних ми зв'яжемося з Вами для підтвердження замовлення і уточнення терміну доставки.

Ми намагаємося бути максимально корисними для Вас. Якщо Ви зробили замовлення в неробочий час, у вихідні або святкові дні - Ваше замовлення буде оброблено протягом першого ж робочого дня, наступного за днем ​​звернення. Ми докладемо максимум зусиль, щоб встигнути обговорити з Вами деталі замовлення до 13.00.

Доставка товару в інші регіони здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нічний експрес" , "САТ" , "Український експрес" , "Нова пошта" , "Автолюкс"Інтайм або будь-який інший, яка Вас влаштовує.

Доставка товару по Україні здійснюється безкоштовно , якщо сума Вашого замовлення перевищує 2000 грн, а якщо сума менше, то вартість доставки - згідно з тарифами перевізників.

Увага! Доставка ємностей для садових ставків, не залежно від суми замовлення, здійснюється за тарифами перевізника. 

Вартість доставки товару в населені пункти Харківської області нашою машиною оплачуються з розрахунку 5 грн / км

Компанії "Нова пошта" , Інтайм , "Автолюкс" , Євроекспрес пропонують доставку вантажу з оплатою за системою "післяплатою" , тобто Ви оплачуєте товар при отриманні. При цьому крім оплати за доставку товару, Ви оплачуєте і відсоток за пересилку грошей відправнику, тобто нам.

Безкоштовна доставка вантажу здійснюється за умови, що сума Вашого замовлення перевищує 2000 грн. 

Шановні покупці нашого магазину!

Звертаємо вашу увагу на те, що термін доставки товару може становити від 1-го до 5-ти днів, в залежності від регіону, де ви проживаєте і необхідності доставки товару на склад у вашому місті.

Переконливе прохання! Заздалегідь попереджайте нас про терміновість доставки, якщо Вам вкрай важливо отримати замовлення до певної дати.

Про гарантії

Відповідно до « Закону про захист прав споживача » наші покупці мають право обміняти або повернути товар протягом перших 14 днів після покупки.

Увага! Обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, і т.п.

Так само у Вас повинно бути збережено:

  • - повний комплект товару;
  • - цілісність і всі компоненти упаковки;
  • - ярлики;
  • - заводське маркування.


Якщо інструмент не працює - обмін або повернення здійснюється тільки за наявності висновку авторизованого сервісного центру про те, що ремонт неможливий у встановлені законодавством терміни.