Доставка та оплата

Оформлення замовлення

Отже, Ви вже визначилися з вибором моделі і прийняли рішення купити в нашому магазині. Як же це зробити? Скористайтеся одним з наступних варіантів:

  1. Зателефонуйте за телефонами в в робочий час, з 9.00 до 19.00. ми приймемо замовлення, допоможемо вибрати форму оплати, узгодимо зручний для доставки товару час.
  2. У нашому інтернет-магазині можна заповнити спеціальну форму через веб-інтерфейс. Незабаром після відправки даних менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження замовлення і уточнення терміну доставки.

Якщо ви написали нам в неробочий час, у вихідні або святкові дні - ваше замовлення буде опрацьовано протягом першого ж робочого дня, наступного за днем ​​звернення. Ми докладемо всіх зусиль, щоб встигнути обговорити з вами деталі замовлення ще до 13.00.

Оплата і доставка замовлень

Ви вже вибрали товар і вирішили його купити, але не знаєте як його оплатити?

Оплата товару проводиться як в готівковій так і безготівковій формі. Для оплати товару по безготівковому розрахунку Вам необхідно зв'язатися з нами за телефоном та повідомити назву Вашої організації і необхідні для виписки рахунку реквізити. Після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок ми виписуємо Вам витратні документи і відправляємо їх разом з товаром за вказаною вами адресою.

Компанії "Український експрес", "Нова пошта", "Автолюкс", "Інтайм" пропонують доставку вантажу з оплатою за системою "післяплатою", тобто Ви оплачуєте товар готівкою при отриманні.

Безкоштовна доставка товару має на увазі оплату нами вартості доставки "Склад відправника" на "Склад одержувача". Адресна доставка (доставка товару додому) оплачується окремо покупцем.

Увага! При отриманні товару по системі "післяплатою" Ви оплачуєте відсоток за пересилку грошей відправнику, тобто нам.

Розмір відсотка у різних перевізників коливається від 1 до 2%

Для того, щоб дізнатися чи можлива доставка товару до вашого міста - зв'яжіться з нами по телефону і уточніть всі нюанси.

Якщо сума Вашої покупки перевищила 2000 грн, то доставка по Харкову безкоштовно! Якщо загальна сума замовлення менше 2000 грн - вартість доставки по місту 20 грн.

Вартість доставки товару в населені пункти Харківської області оплачуються з розрахунку 1,6 грн / км

Шановні покупці!

Термін доставки товару може становити від 1-го до 5-ти днів, в залежності від регіону, де ви проживаєте і необхідності переміщення товару на склад у вашому місті.

Переконливе прохання! Заздалегідь попереджайте нас про терміновість доставки, якщо Вам дуже важливо отримати замовлення до певної дати.