За допомогою таймерів Brennenstuhl блоками керування та іншими електронними пристроями можна комфортно та зручно керувати у встановлений час.

Цифровий чи механічний таймер допоможе вам автоматизувати ваш розпорядок дня, а також заощадити електроенергію.

Що таке таймер?

Використання таймера дозволяє комфортно, автоматично керувати електронними пристроями через розетку. Таймери часто використовуються як захист від злому. Завдяки програмованій функції світло можна вмикати та вимикати в різних кімнатах. Як додатковий ефект, електронні віконниці можна відкривати або закривати в певний час, щоб створити враження, що хтось є в будинку.

Як працюють таймери?

Існує два види таймерів: механічні та цифрові.

Механічний таймер

У більшості випадків цей тип часу має обертове кільце, що відображає період у 24 години, тому його також називають денним часом. Механічний таймер Таким чином, таймер вмикався і вимикався кожен день в один і той же час. Бажані налаштування часу можна виконувати з 15-хвилинними інтервалами.

Цифровий таймер

Такий таймер управляється за допомогою комп'ютерного чіпа, який дозволяє налаштовувати з точністю до хвилини. Перевага: Ви можете зберігати різний час для різних днів. Таким чином, цифровий таймер також можна використовувати як тижневий таймер.

Скільки споживають таймери?

Механічний таймер споживає близько 1 Вт на годину. Це означає 24 Вт на день. Цифровий таймер зазвичай споживає трохи більше енергії. Тут споживання електроенергії становить близько 2 Вт на годину. Це пов'язано з РК-дисплеєм.

Який таймер?

Перш за все, ви повинні знати, для яких цілей ви хочете використовувати таймер, щоб мати можливість вибрати правильний. Деякі приклади наведено нижче:

  • Для циркуляційного насоса
  • Для радіатора
  • Для тераріумів
  • Для ламп

Для циркуляційних насосів, радіаторів і тераріумів ми рекомендуємо механічний таймер, оскільки основна увага приділяється увімкненню та вимкненню. Однак для ламп і віконниць ми рекомендуємо цифровий таймер, оскільки ви можете запрограмувати різний час для різних днів.

Коли включається таймер?

Для механічного таймера кільце слід повертати за годинниковою стрілкою, поки стрілка всередині кільця не вкаже на поточний час. Щоб мати можливість встановити потрібний час, перемикач на регулювальному кільці потрібно натиснути вниз.

Для цифрового таймера часто існують різні моделі; однак майже кожен цифровий таймер має «кнопку PRG» або, альтернативно, «кнопку встановлення», яку можна використовувати для легкого програмування. Для правильної інструкції найкраще прочитати окремі інструкції з експлуатації пристрою. Стандартна лампа цифрового таймера

Який таймер для вулиці, який для приміщення?

Якщо вам потрібен таймер для виходу на вулицю, напр. для саду, тераси або подібного вам слід вибрати вимикач із захистом принаймні IP44 (захист від сторонніх тіл і бризок води).

Якщо вам потрібен таймер для використання всередині приміщень, цілком достатньо рівня захисту IP20 (з покриттям).

Допоможемо вибрати оптимальну продукцію, телефонуйте нам з 9.00 до 18.00 - (095) 346-92-92