Знакомьтесь: газонокосилка-робот Gardena Sileno City 500

06.07.2018
Просмотров: 0

Gardena Sileno City 500: ідеальна роботизована газонокосарка для садів до 500 м2. Оснащена літієво-іонним акумулятором, вона здатна працювати на схилах до ± 25% (14 °).

Газонокосарка переміщається по випадкової траєкторії і стриже газон трьома лезами, які встановлені на обертовому диску. Ви можете відрегулювати висоту косіння між 20 і 50 мм. Зрізана трава падає на землю як мульча і служить газону як природне добриво і зволожуючий крем. Результат: здоровий і густий газон.

Газонокосарка-робот Gardena технологічно на крок попереду багатьох пристроїв і тому може підстригати газон в будь-яку погоду. Більше не потрібно встановлювати датчик дощу, щоб зупиняти роботу газонокосарки в дощову погоду.

Просте і інтуїтивне меню дозволяє легко запрограмувати і налаштувати газонокосарку-робот. Також вона оснащена декількома датчиками для забезпечення безпечної роботи. При використанні датчика зіткнення вона розпізнає перешкоди і змінює напрямок руху при попаданні на об'єкт. Датчики підйому і нахилу негайно зупиняють леза, якщо робот-газонокосарка піднімається або нахиляється.

Завдяки технології Silent Drive газонокосарка-робот Gardena працює настільки тихо, що ви можете бути впевнені, що цей маленький помічник не потурбує ваших сусідів.

Газонокосарка-робот Gardena Sileno City 500 сконструйована так, що її легко можна помити водою за допомогою шланга без ризику пошкодити конструкцію.

PIN-код забезпечує захист від крадіжки.

Обмежувальний провід гнучко і надійно визначає зону косіння, гарантуючи, що газонокосарка-робот косить тільки зазначені області. Високочутливий датчик зіткнення гарантує, що роботизована газонокосарка чи не зачепить садові перешкоди. Якщо газонокосарку-робота підняти, обертання ножів негайно зупиниться, тим самим запобігши збиток.

Газонокосарка-робот Gardena Sileno City 500 косить ділянки площею до 500 м² повністю автоматично, надійно і рівномірно. Вона без проблем рухається по вузьких коридорах. Зарядна станція також може бути встановлена в будь-якому місці.

Розслабтеся і насолоджуйтеся своїм садом! Ваша газонокосарка-робот Гардена впорається з усією роботою. Скошена трава залишається на галявині в якості природного добрива (мульча). Це сприяє гарному росту і заощаджує дорогоцінний час, який Ви може присвятити іншим заняттям.

Леза з прецизійної заточуванням забезпечують чисте косіння. І, завдяки системі SensorCut, Gardena Sileno City 500 не залишає смуг на газоні. Висота косіння регулюється без використання інструментів.

Завдяки функції «EasyPassage» робот-газонокосарка Gardena Sileno City автоматично розпізнає, коли він знаходиться у вузькому проході. Він оптимізує навігацію і особливо ефективний для таких місць.

За дуже короткий час робот-газонокосарка готова до роботи. Всі комплектуючі, необхідні для установки, входять в комплект поставки: Граничний провід, кабельні роз'єми, штирі і докладний посібник користувача.

Роботизована газонокосарка Gardena Sileno City 500 (15002-32.000.00) важить всього 7 кг, дуже компактна і проста в обігу. Ви можете очистити цю модель - на відміну від інших роботів - з садовим шлангом і під проточною водою. Це робить технічне обслуговування особливо швидким і легким.

Працює газонокосарка дуже тихо - 60 дБ.

При покупці робота-газонокосарки Gardena Sileno City 500 в нашому магазині - доставка, введення в єксплуатацію і установка на ділянці - безкоштовно.

 

З повагою Технікс-маркет.

Другие новости