Новинка 2018 - мінімийки Husqvarna - вже в продажу!

02.02.2019
Переглядів: 0

Відмінна новина - асортимент нашого магазину поповнився новинкою - мінімийки Husqvarna надійшли в продаж!

Поки це 5 моделей, а саме:

Це компактні мінімийки, оснащені електричними двигунами і призначені для вимогливих приватних користувачів.

Мінімийки Husqvarna мають стильний пластиковий корпус оранжевого кольору. Великі колеса і висувна алюмінієва рукоятка ідеальні при переміщенні АВД по бездоріжжю.

Модельний ряд минимоек Хускварна розділений на 4 серії, залежно від начинки, що виробляється тиску і комплектації. таким чином - ви можете вибрати саме ту модель, яка вам необхідна.

Продуктивність мийки визначається комбінацією двох факторів - потік води і його тиск. Чим більше площа, що вимагає очищення, тим вище рекомендована продуктивність для ефективного вирішення поставлених завдань. 

100-я серія: Husqvarna PW 125 - найкомпактніший мийка високого тиску, призначена для виконання основних робіт, таких як очищення території присадибної ділянки та садового обладнання.

Розміщення аксесуарів, котушки зі шлангом і кабелю живлення безпосередньо на апараті підвищує ефективність роботи.

Дві форсунки і один розпилювач піни включені в комплект.

200-я серія: Husqvarna PW 235 і  Husqvarna PW 235R - універсальна серія мийок високого тиску з міцної продуманою конструкцією, що ідеально підходять для більшості робіт з очищення, виконуваних біля будинку і в саду.

Шарнірні з'єднання пістолета і функція швидкого приєднання полегшують роботу.

Дві форсунки і один розпилювач піни включені в комплект.  

300-я серія: Husqvarna PW 345C , Husqvarna PW 350 , Husqvarna PW 360 - серія міцних високоефективних і довговічних мийок високого тиску, сконструйованих спеціально для отримання чудових результатів при виконанні складних робіт, таких як миття автомобілів середніх розмірів і кам'яних стін.

Великі колеса і телескопічна рукоятка з алюмінію полегшують транспортування. Дві форсунки і один розпилювач піни включені в комплект.

400-я серія: Husqvarna PW 450 і Husqvarna PW 460 - лінійка дуже великих повнофункціональних мийок високого тиску, що володіють високою продуктивністю і тривалим терміном служби.

Вони створені для виконання найважчих робіт, наприклад, для миття «будинків на колесах» та інших великих автомобілів і будинків.

Регулювання тиску забезпечує оптимальний напір і зменшує витрату води. Дві форсунки і вбудований бак для миючого засобу в комплекті. 

Все очисники високого тиску Husqvarna поставляються з двома типами форсунок - «плоска струмінь» з регулюванням тиску і «ротор».

Форсунка «плоска струмінь» - це багатоцільова форсунка, яка використовується для миття автомобілів, садового інвентарю і доріжок. Форсунка «ротор» може бути використана для видалення глибоко в'ївся бруду. Перед використанням завжди перевіряйте її вплив на поверхню на невеликому прихованому ділянці, так як вона має вкрай високу продуктивність і може пошкодити деякі поверхні.

Все минимойки Husqvarna мають функцію самовсмоктування, яка дозволяє викачувати воду з альтернативних джерел, наприклад, ємностей для збору дощової води і бочок. Необхідний шланг із зворотним клапаном для самовсмоктування (додатковий аксесуар, артикул 5906597-01).

Мийка високого тиску в залежності від моделі споживає від 320 л / год до 650 л / год. Мінімийки Husqvarna витрачають до 80% менше води в порівнянні з використанням звичайного шланга, але виконують той самий обсяг робіт. Пусковий важіль включає і вимикає двигун автоматично, що дозволяє економити електроенергію.

Ви завжди можете купити мінімийки Хускварна від офіційного дилера прийшовши до нас в магазин, який розташований за адресою: м.Харків, вул. Ковальська, 7 або зробивши замовлення по телефону (050) 406-55-11. Доставка по місту - безкоштовно.

З повагою Технікс-Маркет

Інші новини
 • Акція! Акумуляторна пила Husqvarna 120i KIT всього за 8999 грн!
  14.03.2021

  Увага, АКЦІЯ! В період з 15.03.21. по 30.04.21. ви можете купити акумуляторну пилу Husqvarna 120i KIT за спеціальною ціною 8999 грн! Акумуляторна ланцюгова пила Husqvarna 120i KIT (9670982-02) завдяки високій якості, ни...

 • Принеси стару пилку отримай знижку на нову професійну бензопилу Husqvarna
  11.11.2020

  Для професійних користувачів у нас є відмінна пропозиція. Ви можете дуже вигідно оновити парк своїх бензопил. Напевно у Вас є маса старих, непрацюючих бензопил, ремонт яких требут вкладення чималих грошей. У багатьох ви...

 • Газонокосарка-робот Husqvarna AM 305 - перші враження
  25.06.2020

  Ось і Почалося літо, а з ним и сезон косіння газонів. Много власніків газонів в Нашій стране почінають набуваті Газонокосарка-роботи, щоб значний полегшіті догляд за своєю ділянкою. Віходячі з особістом досвіду и бачачі ...

 • Новинка - газонокосарка-робот Husqvarna AM 440
  04.05.2020

  Асортимент автоматичних газонокосарок в нашому магазині поповнився черговою новинкою - газонокосарка-робот Husqvarna AM 440, яка розрахована для стрижки газонів розміром до 4000 м². Дана модель - високоякісний і вис...