Газонокосарка-робот Husqvarna Automower 450X

Артикул: 9678530-11
В наявності
Опис:
При покупці робота-газонокосарки Husqvarna AM 450X в нашому магазині - введення в експлуатацію та інсталяція на Вашій ділянці безкоштовно! Husqvarna Automower 450X очолює лінійку роботів компанії і являє собою серйозну роботизовану газонокосарку, здатну обробляти газони площею до 5000 м². Вона...
Весь опис
Виробник:Husqvarna
Країна виробництва:Великобританія
Вага:13 кг
Гарантія, місяців:24
Опис

При покупці робота-газонокосарки Husqvarna AM 450X в нашому магазині - введення в експлуатацію та інсталяція на Вашій ділянці безкоштовно!

Husqvarna Automower 450X очолює лінійку роботів компанії і являє собою серйозну роботизовану газонокосарку, здатну обробляти газони площею до 5000 м².

Вона включає в себе картографування за допомогою GPS, може працювати на ухилах до 24 градусів (45%) і, на відміну від звичайних газонокосарок, готова до роботи вдень і вночі в будь-яку погоду.

Газонокосарка Automower 450X - це видатний великий газонний робот з чудовим додатком для управління. Професійна установка дуже важлива для того щоб вона працювала правильно і виправдовувала ваші надії і вкладені гроші.

Це повністю автономна газонокосарка, оснащена картографування за допомогою GPS, мережею GSM, захистом на основі PIN-коду і ультразвуковим виявленням перешкод.

Схема руху газонокосарки випадкова, вона повертається назад і обертається під різними кутами, коли виявляє перешкоду або провід по периметру. Працює більше трьох годин без підзарядки, рухається зі швидкістю до 3 км / год на відкритій галявині.

Ширина косіння становить всього 24 см, але покриття такої великої площі, до 18 годин в день і сім днів на тиждень, відмінно справляється зі своїм завданням. Час роботи, вихідні дні, пауза, стикування і повний розклад налаштовуються з програми або безпосередньо з клавіатури і РК-дисплея газонокосарки.

Сама ріжучий система не схожа ні на одну іншу косарку, яку ми бачили. Диск, що складається з двох частин, вміщує три двосторонніх леза, схожих на бритву, на незакріплених стрижнях. Коли диск обертається, леза обертаються назовні за рахунок відцентрової сили. Трава зрізається дуже чисто, але при ударі, наприклад, об гілку, леза відразу складаються.

Нижній диск кольору стали вільно обертається, тому він буде зупинятися на невеликих пагорбах грунту, а не вдаряти поверхню. Це дуже розумно, залишає надчистий зріз, а заміна леза - набагато менш складне завдання, ніж заточка лез традиційних косарок.

Ультразвукові датчики виявляють більші перешкоди і уповільнюють темп машини, гарантуючи, що вона дуже м'яко стосується всього, що знаходиться перед нею, включаючи дерева, чагарники, лавочки, які обведені обмежувальним кабелем.

Газонокосарка-робот Хускварна АМ 450X майже безшумна і єдиний звук, який ви чуєте на відстані більше декількох метрів, - це легкий дзвін стриженої трави. Якщо ви налаштуєте косарку на регулярну стрижку, ці обрізки будуть крихітними, всього кілька міліметрів. Обрізки, падаючи на газон, перегниваючи перетворюються в мульчу і вам не потрібно очищати газон від них.

Відсутність травозбірника означає, що сміття з газону, такий як осіннє листя, залишається недоторканим. Роботи-косарки з традиційними ножовими системами починають подрібнювати листя і легкий сміття, але 450X буде проходити прямо над ними.

Ви не отримаєте смуг на газоні з його вузькими колесами і випадковим малюнком стрижки. Результатом його роботи буде дуже гладка і рівна стрижка протягом усього літа, яка сприяє озеленення та низького зросту трави. І вам не потрібно нічого робити. Що не подобається?

Газонокосарка-робот Husqvarna AM 450X підключається до зовнішнього світу і, що більш важливо, до додатка Automower Connect, використовуючи мобільні дані GSM. Реєструватися чи підписуватися не потрібно, так як 10-річний контракт на передачу даних включений у вартість газонокосарки.

Базове налаштування можна виконати за допомогою клавіатури і РК-дисплея або додатки. Клавіатура не охоплює всі функції програми, але вона корисна, якщо ви перебуваєте поруч з газонокосаркою і у вас немає телефону під рукою. Він виконує основні функції, включаючи висоту стрижки, повідомлення та базові настройки. Також діє як введення PIN-коду безпеки.

Додаток Automower Connect є на платформах iOS і Android, і є навіть спеціальна версія для iWatch. Це, безумовно, найбільш повне і просте у використанні додаток для газонокосарок, є на сьогоднішній день.

Головна сторінка панелі інструментів проста, зрозуміла і лаконічна. Основні меню налаштувань однаково логічні з очевидною ієрархією меню і функцій.

Регулювання включають висоту стрижки, нехай і довільними цифрами від 1 до 10, а не фактичне вимір, і настройку навігації за допомогою GPS. Ви можете контролювати, як далеко він повертається, коли зустрічається з перешкодою, під яким кутом він рухається, як далеко він проходить направляючий дріт і ширину коридорів для вузьких смужок трави або між ділянками газону.

Ще глибше в меню, і ви отримаєте опцію спіральної стрижки з розпізнаванням довгою трави, яка зручна, якщо у вас є ділянки газону, які ростуть швидше, ніж інші. Ви можете встановити погодний таймер для різних темпів зростання і включити режим ECO, який відключає сигнал граничного контуру, коли косарка пристикована.

З огляду на, що робот-газонокосарка Husqvarna AM 450X переміщається за допомогою комбінації GPS, ультразвукових датчиків і обмежувальних проводів, включення фар, в тому числі світлодіодних, призначено винятково для косметики. Фари блимають, якщо він потрапляє в біду, що ніби як виправдовує це.

Husqvarna Automower 450X - які його характеристики?

Тихо. На сьогоднішній день Husqvarna - сама безшумна роботизована косарка, яку ми тестували, практично безшумна в роботі. Це абсолютно не схоже на газонокосарку. Колісні мотори і двигун, що обертає ріжучий диск, працюють дуже тихо, тому єдиний шум, який ви чуєте крізь їх низький гул - це леза, стриже траву. Дратувати сусідів не вийде. Ну, якщо тільки вони будуть заздрити, що Ви п'єте пиво, в той час, коли вони штовхають свою традиційну косарку.

Легкі складаються ножі-леза не ріжуть сміття з газону, наприклад листя і гілки. Це може бути добре чи погано в залежності від вашого графіка догляду за газоном і навколишнього середовища. Лісовий масив оточує нашу галявину, тому зрізати і замульчувати газон деревним сміттям - це добре, інакше ми б завжди збирали його. Цього просто не відбудеться з газонокосаркою. Якщо у вас більш чистий і акуратний газон і менше дерев поблизу, це не буде проблемою.

Завдяки складанню ножів при ударі об перешкоду, вони залишаються гострими дуже довго. Після місяця роботи леза стають тупими, але все одно будуть косити траву. Для подальшої нормальної роботи їх досить перевернути, так як вони двосторонні, а в комплекті з косаркою йде ще одна пачка. Це повинно допомогти вам з легкістю пережити сезон косіння.

Ножі газонокосарки ріжуть дуже чисто. Якщо уважно придивитися до кожного стеблинки скошеної трави, можна побачити дуже акуратну лінію без оперення і розривів листа. Рвані кінчики скошеної трави мають тенденцію ставати коричневими, в той час як чисто скошена трава робить весь газон зеленішою. Леза дійсно працюють дуже добре.

За винятком періодичної заміни леза, обслуговування газонокосарки не провадиться.

Завдяки неймовірно дрібним обрізки вона не забивається травою, як традиційна косарка, навіть після кількох місяців перебування на вулиці та стрижки в будь-яку погоду.

У порівнянні з газонокосаркою з райдером, трава не рветься перед тим, як ви скошуєте, а потім скальпіруете ділянки. Ніяких коричневих плям там, де ви занадто довго залишалися перед зрізанням. І, чесно кажучи, не спітніти недільного ранку, слухаючи свій «Плейлист для косіння» в навушниках з шумозаглушенням, щоб заглушити шум.

У міру того, як газонокосарка встановила свій розпорядок, газон з грубого перетворився в трохи брудний, потім в добре підстрижений і, в кінцевому підсумку, став оксамитовим. Постійна стрижка успішно мульчують крихітні шматочки трави назад в газон, сприяючи низького зросту і надаючи загальний вигляд, що вимагало б часу і зусиль для досягнення зі звичайною газонокосаркою.

Виявлення великих перешкод на вищому рівні. Ультразвукові датчики будуть помітно уповільнювати машину при наближенні до нерухомих об'єктів, таким як дерева, і мобільним, наприклад, собакам.

Економія робочої сили, економія експлуатаційних витрат, незначне обслуговування, чудова бархатиста обробка газону протягом усього літа, чудове додаток і першокласні екологічні характеристики роблять бензинову газонокосарку схожою на динозавра.

Husqvarna Automower 450X - воістину видатна роботизована газонокосарка для великих газонів і, грунтуючись на тій же технології, ми настійно рекомендуємо моделі Automower меншого розміру Husqvarna для тих, хто має газони меншого розміру.

Спеціальний додаток Automower® Connect йде в базовій комплектації.

Додаток Husqvarna Automower® Connect надає наступні основні можливості:

Статус і контроль
• Отримайте поточний статус косарки.
• Отримувати push-повідомлення, якщо газонокосарка зупинена або винесена за межі установки.
• Відправляйте косарці команди «Старт», «Пауза» і «Парковка».

Налаштувати і встановити
• Мати повну систему меню газонокосарки на мобільному пристрої.
• Перегляд і зміна налаштувань косарки, наприклад таймери і висота стрижки.
• Скористайтеся перевагою високої роздільної здатності та кольорового дисплея мобільного пристрою, щоб поліпшити взаємодію з косаркою.

Безпека (може бути застосовано для підключення Husqvarna Automower® Connect на великі відстані)
• Відстежуйте GPS-координати газонокосарки в реальному часі.
• Отримувати push-повідомлення в разі крадіжки.

Ви можете доповнити цю модель кольоровим корпусом, вибравши один з трьох варіантів.

Особливості газонокосарки Husqvarna AM 450X:

 • Система Automower® Connect в базовій комплектації
 • Площа до 5000 м2
 • Підходить для складних ландшафтів
 • Визначення перешкод (вбудовані ультразвукові датчики)
 • вологозахищений корпус
 • Передні фари в базовій комплектації
 • Змінна верхня кришка
 • П'ять методів пошуку зарядної станції
 • GPS навігатор
 • Кнопка Home на зарядної станції
 • Клавіатура з підсвіткою
 • гумовий бампер
 • Пофарбовані ковпаки коліс
 • висока прохідність
 • Кут підйому 45%
 • ультратихий привід
 • Унікальна система стрижки
 • Електрична регулювання висоти косіння
 • Спеціальний режим швидкого косіння обмеженого ділянки з більш високою травою.
 • Автоматична регулівка в проходах
 • таймер погоди
 • Режим економії енергії
 • PIN-код (сигналізація)
 • таймер
 • Датчики підйому і нахилу
 • Відсутність шкідливих викидів

 

Допоможемо вибрати оптимальну продукцію, телефонуйте нам з 9.00 до 18.00 - 8(050)406-55-11
Характеристики
Блокування: PIN
Споживання енергії під час косіння: 35 Вт
Джерело живлення: Акумуляторний
Тип акумулятора: Li-ion
Час зарядки акумулятора: 75 хв
Час роботи: 260 хв
Висота стрижки: 20 - 60 мм
Ширина стрижки: 24 см
Габаритні розміри (дхшхв): 72X56X31 см
Рівень шуму: 59 dB
Рекомендована площа обробки: 5000 м2
Принцип зарядки: Автоматичний
Максимальний рівень нахилу ділянки: 45%
Інформаційна панель: Жк-дисплей з меню
Система стрижки: 3 ріжучих ножа
Сигналізація: є
Відгуки 0
Залиште відгук на товар

На поточний момент у товару немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим .
Поділіться думками, своєю думкою про товар.

Залиште відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари категорії
 • При покупці робота-газонокосарки Husqvarna AM 315 в нашому магазині: введення в експлуатацію і інсталяція безкоштовно! Газон...
  Виробник:Husqvarna
  Країна виробництва:Великобританія
  Вага:8.5 кг
  Гарантія, місяців:24
  Оплата частинами (ПриватБанк) 9 Миттєва розстрочка (ПриватБанк) 24
  Хіт продажів
  Газонокосарка-робот Husqvarna Automower 315
  Артикул: 9676730-11
  В наявності

  При покупці робота-газонокосарки Husqvarna AM 315 в нашому магазині: введення в експлуатацію і інс...

  55649 грн
 • Газонокосарка-робот Ambrogio 4.0 Basic Medium відноситься до лінійки NEXT і це дійсно революційна модель, яка адаптується практич...
  Виробник:Ambrogio
  Країна виробництва:Італія
  Вага:22 кг
  Гарантія, місяців:60
  Оплата частинами (ПриватБанк) 9 Миттєва розстрочка (ПриватБанк) 24
  Газонокосарка-робот Ambrogio 4.0 Basic Medium
  Артикул: 4.0 Basic Medium
  В наявності

  Газонокосарка-робот Ambrogio 4.0 Basic Medium відноситься до лінійки NEXT і це дійсно революційна м...

  88122 грн
  Поставляється під замовлення!
 • Газонокосарка-робот Ambrogio L30 Elite S + розрахована на обробку газонів площею 2000 кв.м. Трикутна форма корпусу дозволяє бе...
  Виробник:Ambrogio
  Країна виробництва:Італія
  Вага:10 кг
  Гарантія, місяців:60
  Оплата частинами (ПриватБанк) 9 Миттєва розстрочка (ПриватБанк) 24
  Газонокосарка-робот Ambrogio L30 Elite S +
  Артикул: L30 Elite S+
  В наявності

  Газонокосарка-робот Ambrogio L30 Elite S + розрахована на обробку газонів площею 2000 кв.м. Трик...

  62999 грн
 • Husqvarna Automower 435X AWD - піонер в світі газонокосарок-роботів. Оснащена ексклюзивної повнопривідної технологією, ця надпоту...
  Виробник:Husqvarna
  Країна виробництва:Великобританія
  Вага:17 кг
  Гарантія, місяців:24
  Оплата частинами (ПриватБанк) 9 Миттєва розстрочка (ПриватБанк) 24
  Газонокосарка-робот Husqvarna Automower 435X AWD
  Артикул: 9678533-11
  В наявності

  Husqvarna Automower 435X AWD - піонер в світі газонокосарок-роботів. Оснащена ексклюзивної повнопри...

  157499 грн
 • Газонокосарка-робот Ambrogio L210 - розроблений для любителів поєднання високої продуктивності косіння з простотою використання. ...
  Виробник:Ambrogio
  Країна виробництва:Італія
  Вага:16 кг
  Гарантія, місяців:60
  Оплата частинами (ПриватБанк) 9 Миттєва розстрочка (ПриватБанк) 24
  Газонокосарка-робот Ambrogio L210
  Артикул: L210
  В наявності

  Газонокосарка-робот Ambrogio L210 - розроблений для любителів поєднання високої продуктивності косі...

  79999 грн
  Поставляється під замовлення!
 • Газонокосарка-робот Ambrogio L85 Elite - абсолютний професіонал на крутих схилах - повністю автоматичний з зарядної станцією і ід...
  Виробник:Ambrogio
  Країна виробництва:Італія
  Вага:13 кг
  Гарантія, місяців:60
  Оплата частинами (ПриватБанк) 9 Миттєва розстрочка (ПриватБанк) 24
  Газонокосарка-робот Ambrogio L85 Elite
  Артикул: L85 Elite
  В наявності

  Газонокосарка-робот Ambrogio L85 Elite - абсолютний професіонал на крутих схилах - повністю автомат...

  99999 грн
  Поставляється під замовлення!
 • При покупці робота-газонокосарки Husqvarna AM 310 в нашому магазині: введення в експлуатацію і інсталяція безкоштовно! Газонокосар...
  Виробник:Husqvarna
  Країна виробництва:Великобританія
  Вага:8.5 кг
  Гарантія, місяців:24
  Оплата частинами (ПриватБанк) 9 Миттєва розстрочка (ПриватБанк) 24
  Газонокосарка-робот Husqvarna Automower 310
  Артикул: 9676729-11
  В наявності

  При покупці робота-газонокосарки Husqvarna AM 310 в нашому магазині: введення в експлуатацію і інста...

  46249 грн
 • Робот-газонокосарка Husqvarna AM 305 - це модель 2020 року, яка ідеально підходить для невеликих і складних газонів, площею до 60...
  Виробник:Husqvarna
  Країна виробництва:Великобританія
  Вага:9.4 кг
  Гарантія, місяців:24
  Оплата частинами (ПриватБанк) 9 Миттєва розстрочка (ПриватБанк) 24
  Хіт продажів
  Газонокосарка-робот Husqvarna Automower 305 (9679740-11)
  Артикул: 9679740-11
  В наявності

  Робот-газонокосарка Husqvarna AM 305 - це модель 2020 року, яка ідеально підходить для невеликих і ...

  34649 грн
 • Газонокосарка-робот Ambrogio L250 Deluxe - це ефективний, компактний, безшумний і простий у використанні косильний робот, розробл...
  Виробник:Ambrogio
  Країна виробництва:Італія
  Вага:15 кг
  Гарантія, місяців:60
  Оплата частинами (ПриватБанк) 9 Миттєва розстрочка (ПриватБанк) 24
  Газонокосарка-робот Ambrogio L250 Deluxe
  Артикул: L250 Deluxe
  В наявності

  Газонокосарка-робот Ambrogio L250 Deluxe - це ефективний, компактний, безшумний і простий у викорис...

  90999 грн
  Поставляється під замовлення!
 • Газонокосарка-робот Ambrogio L85 Evolution - центр ваги і міцні зчіпні колеса (підтримувані потужними моторами і батареями) дозво...
  Виробник:Ambrogio
  Країна виробництва:Італія
  Вага:12 кг
  Гарантія, місяців:60
  Оплата частинами (ПриватБанк) 9 Миттєва розстрочка (ПриватБанк) 24
  Газонокосарка-робот Ambrogio L85 Evolution
  Артикул: L85 Evolution
  В наявності

  Газонокосарка-робот Ambrogio L85 Evolution - центр ваги і міцні зчіпні колеса (підтримувані потужни...

  56994 грн
  Поставляється під замовлення!