Распродажа садовой техники McCulloch

24.04.2019
Просмотров: 0

У зв'язку з виведенням з українського ринку бренду McCulloch оголошена грандіозний розпродаж садової техніки цього бренду.

На багато моделей ціни знижені більш ніж на 50%, так наприклад, ранцева повітродувка McCulloch GB 355BP до недавнього часу коштувала 10749 грн, сьогодні ж її ціна складає 6999 грн., А річний воздуходув-пилосос McCulloch GBV 345 втратив в ціні 1400 грн.

Також істотно знижені ціни на газонокосарки McCulloch , що актуально до початку косильного сезону.

Хто давно хотів купити культиватор, але все чекав слушної нагоди - думаємо, що він наступив - мотокультиватор McCulloch MFT 55-200R раніше коштував 12749 грн, тепер же його можна купити всього за 9999 грн. Економія становить 2749 грн!

Власника великих газонів повинна зацікавити самохідна газонокосарка з сидінням McCulloch M 110-77X Classic , яка пропонується за дуже привабливою ціною 33333 грн (без травозбірника).

Те, що даний бренд виводиться з нашого ринку, не повинно Вас лякати - запчастини на цю техніку будуть поставлятися ще протягом 7 років, а гарантійне і післягарантійне обслуговування залишається незмінним.

Гарантія на техніку становить 2 роки, що говорить про досить високу якість.

Наша компанія є авторизованим дилером компанії Husqvarna, до складу якої входить бренд McCulloch.

Купити садову техніку McCulloch в Харкові ви можете в нашому роздрібному магазині "Ліс і Сад", який знаходиться за адресою вул. Ковальська, 7.

 

Вдалих вам покупок.

З повагою Технікс-маркет.

Другие новости