Новинка! Подметальные машины Texas Smart Sweep 800E и Texas Smart Sweep 1000E

25.04.2018
Просмотров: 0

Представляємо вам новинку, якої поповнився асортимент нашого магазину: підмітальні машини Texas Smart Sweep 800E і Texas Smart Sweep 1000E.

Дані моделі оснащені електричним стартером для полегшення запуску чотиритактного двигуна Powerline TG570E, потужністю 6,0 к.с.

Ці підмітально-прибиральні машини будуть однаково затребувані як професійними, так і приватними користувачами.

Швидкість обертання щітки плавно регулюється жовтим важелем, розташованим на кермі, що дозволяє прибирати пісок і гравій, зменшуючи кількість пилу, а також швидко і ефективно прибирати вологі листя і бруд.

Для ефективного видалення снігу компанія Texas розробила спеціальний набір щіток, які з використанням спеціально розробленого малюнка, жорсткості щітки і високій швидкості руху можуть ефективно очищати дороги і тротуари.

Підмітальна машина Texas Smart Sweep 1000E

Підмітальні машини Texas Smart Sweep 800E і Texas Smart Sweep 1000E також оснащені великими гумовими колесами, які забезпечують надійну фіксацію незалежно від поверхні.

Висота притиску щітки регулюється спеціальнимричагом з колесом, що робить ці збиральні машини особливо придатними для підмітання нерівних поверхонь, таких як бруківка, де звичайні підмітальні машини не справляються.

Для максимально зручного положення при роботі кермо можна відрегулювати спеціальним важелем.

Щітка може повертатися вправо і вліво на 22 градуси.

Підмітальні машини Texas Smart Sweep 800E і Texas Smart Sweep 1000E оснащені коробкою передач з 3 передніми та 1 задньою передачею.

При необхідності дані збиральні машини можна доукомплектувати лопатою-відвалом для збирання снігу і ящиком для збору сміття.

 

З повагою Технікс-маркет.

Другие новости